Hizmetler

Hizmet verdiğimiz alanlarda sizlere profesyonel çözümler sunarak hem zamandan hem de maliyetlerinizden tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Neler Yaparız?

Sürekli ıslak olan zeminlerde oluşan küf, mantar, sararma, kararma ve bakteri oluşumunu kalıcı olarak çözümler sunarız.

Keşif Hizmetleri

Islak zeminin durumuna göre, uzman ekibimiz tarafından Türkiye'nin neresinde olursanız olun yerinizde ziyaret ediyor, ücretsiz keşif hizmeti veriyoruz.

Uygulama Öncesi

Projede uygulama yapılacak yüzey, mantar, küf, yosun var ise eskimiş, çatlamış, sararmış, kararmış silinkondan arındırılarak antibakteriyel kimyasal ile ilaçlanır.

Uygulama İşlemi

Hazırlanmış yüzeye silikon uygulaması doğru açılarla ve doğru teknikle uygulandıktan sonra silikonun zeminde nihai kalıcılığı için üzeri ilaçlanır.

Küf & Mantar Çözümü

Üstün Alman teknolojisi olan silikon gruplarımız mantar önleyici Fungizid özelliği sayesinde kalıcı bir çözüm sunar, sararma ve kararmayı önler.

Uygulama Sonrası

Uygulaması biten yüzey, silikon nihai sertliğe ulaşana kadar bekletilir ve kontrolleri yapılır. Bu işlemden sonra biten proje kullanıma hazırdır.

5 Yıl Garanti

iVerse istenmeyen tüm durumlarda müşterilerinin her zaman yannda durarak 5 yıl içerisinde oluşan tüm sorunlarda ücretsiz destek ve değişim sağlıyoruz.


Neden ihtiyaç duyarsınız?

Maliyetleriniz düşerken prestijiniz artar, enerji ve zamandan tasarruf edersiniz.

 • Prestijiniz için...

  Müşterilerinizin ve misafirlerinizin, işletmenizde kötü görüntülerle karşılaşmaması, hijyen konusunda titiz olduğunuzu gösterirken memnuniyetleri sizin prestijinizi arttırır.

 • Tasarruf için...

  Belirli dönemlerde proje ve işletmenize tekrar tekrar yapmak zorunda kaldığınız silikon uygulamalarına harcayacağınız ekstra maliyetlerden sizi kurtarırken teknik ekibinizin zamanı da size kalır. Bunun yanında uygulama için harcadığınız zamanda işletmeniz çalışmaya devam eder.

 • Güven için...

  Tesisinizin hijyenik görünümü müşterilerinizin size olan güvenini arttırır ve tavsiye edilen bir işletme haline gelirsiniz.
  Sorumluluk bilinciniz farkındalık yaratır.

Biz Kimiz?

iVerse Teknik Çözümler siz değerli müşterilerimizin, mevcut yaşam alanlarında (tuvalet, banyo, duş teknesi, küvet, duşakabin, havuz vb.) oluşan yosunlaşma, sararma, kararma, mantar, ve küf gibi istenmeyen durumların oluşumunda kötü görüntüyü ortadan kaldırmak, sağlıklı ve antibakteriyel bir ortam oluşturmak için yeni teknoloji insan sağlığına zararı bulunmayan ürünlerle uzun vadede kalıcı çözümler sunar.

Bizi Takip Edin

Adres

Head Office
811 Sokak No:13 Şirinyer İzmir
T: (232) 854 08 08
E: info@iverseteknikcozumler.com